CERĪBA DZĪVEI

sniedz ticību un cerību ievainojamām sievietēm,
kā arī dod iespēju redzēt nākotnes perspektīvas

Droša vieta, kur atgūties

mācīties un pilnveidot sevi kā indivīdu

Atbalsts • Mājās • Kopā

Nodibinājums “CERĪBA DZĪVEI”

Latvijā ir novērotas daudzas ciešanu un bezcerības situācijas, īpaši pusaudžu un jaunu sieviešu vidū. Daudziem no viņiem ir (vai ir bijusi) sarežģīta situācija mājās, un pastāv riska situācijas kļūt par bezpajumtniekiem, nokļūt prostitūcijas situācijās un / vai kļūt atkarīgiem.

Nodibinājuma “CERĪBA DZĪVEI” (anglu valodā – Foundation “Hope for Life”) misija ir sniegt neaizsargātām sievietēm ticību un cerību uz nākotni, lai viņu nākotnei būtu perspektīva, un palīdzēt viņām attīstīties kā personībām.

Mēs vēlamies nodrošināt pusaudžu meitenēm un jaunām sievietēm drošu vietu, mājvietu, patvērumu, kur būt, saņemt uzmundrinājumu un atrasties drošībā gan vietā, gan laikā, sniedzot viņām visas iespējas atgūties no krīzes situācijas. Drošā vieta ir kā pagaidu mājas, kur viņas var atklāt un stiprināt savu pašvērtību, atzīstot, ka dzīve ir dzīvošanas vērta, mācoties, izglītojoties un piedzīvojot personīgi, kā viņas var vēl vairāk būt iesaistītas un līdzdarboties savas dzīves veidošanā un atbildībā par to.

 

Nodibinājuma “CERĪBA DZĪVEI” dibinātāja piedāvā īslaicīgas droša patvēruma mājas vai naktsmītnes vietu krīzes dzīves situācijās tām pusaudžu meitenēm un jaunām sievietēm, kurām nepieciešams atgūšanās un sagatavošanās laiks, lai sakārtotu savas dzīves.

2015. gadā nodibinājuma “CERĪBA DZĪVEI” dibinātāja pabeidza Latvijā audžuvecāku apmācības. Tā rezultātā tika papildinātās sociālās aprūpes prasmes audžu meiteņu aprūpei, un kopš 2015. gada decembra tika aprūpētas vairākas audžu meitas.

Droša patvēruma mājās notiek arī citas aktivitātes, piemēram, mentoru sarunas un apmācības par dažādām dzīvei nepieciešamām prasmēm, izglītošanās kursi, pastorālā aprūpe, angļu valodas stundas, ēdiena gatavošanas nodarbības, higiēnas apmācība un praktiskās nodarbības, kā arī budžeta veidošanas nodarbības.

Droša patvēruma mājās notiekošajās apmācībās tiek izmantotas kristīgās ētikas vērtības un normas, un no sava kristīgā redzējuma nodibinājums “CERĪBA DZĪVEI” vēlas praksē sniegt Dieva mīlestību praktizējošu palīdzību un Dieva mīlestības vēsti visiem, kas nāk un paliek nodibinājuma “CERĪBA DZĪVEI” veidotajā droša pavēruma mājā.

hope for life Nynke Zaal

Nynke Zaal
Nodibinājuma “CERĪBA DZĪVEI” dibinātāja

 “Jo Es zinu domas un plānus, kas Man ir par jums ”, tā saka Tas Kungs, “ jo Es domāju un plānoju jums dot labumu un glābšanu, nevis kaitēt, Es plānoju jums dot cerību un nākotni, kuru jūs atradīsiet Manī ”, tā saka Tas Kungs, un “Es izvedīšu jūs laukā no nebrīves “. (Jeremijas 29:11, 14)

Mums ir nepieciešama arī tava palīdzība

Ziedojumi

Nodibinājuma “CERĪBA DZĪVEI” darbība ilgtermiņā ir atkarīga no ziedojumiem un dāvinājumiem Ja jūs vēlaties atbalstīt nodibinājumu personīgi vai ar sava uzņēmuma starpniecību, nodibinājums būtu pateicīgs, ja jūs paziņotu par to, izmantojot zemāk esošo veidlapu.

 

Latvian Banking Details:

Nodibinājums: “CERĪBA DZĪVEI”
Reģ.nr. 40008217030
Konta numurs: LV88UNLA0050021578275
Banka: SEB banka

“Jo Es zinu domas un plānus, kas Man ir par jums ”, tā saka Tas Kungs, “ jo Es domāju un plānoju jums dot labumu un glābšanu, nevis kaitēt, Es plānoju jums dot cerību un nākotni, kuru jūs atradīsiet Manī ”, tā saka Tas Kungs, un “Es izvedīšu jūs laukā no nebrīves “.
(Jeremijas 29:11, 14)

VSB

Pagājušonedēļ es piedalījos VBS,(vasaras bībeles skolas)nometnē, Ogrē.Cik lieliska cilvēku kopiena, no dažādām vietām, un draudzēm sanāca kopā, lai kalpotu bērniem.Piecas dienas mūsu rīti sākās ar slavēšanu, un lūgšanu kopā pirms mēs sadalījāmies grupās.Daži no mums...

read more

Kopā misijā

Vakar bija īpaša diena ! Es devos apciemot savu draudzeni Ilonu, Rīgā. Mēs garšīgi papusdienojām pie viņas mājās, un mēs runājām stundām ilgi.Mēs nebijām tikušās vairāk kā gadu, bet tas nekad nav traucējis. Draudzībai nav laika ierobežojums, svarīgākais ir  kā sirds...

read more

Pēdējā laika periodā mēs strādājām smagi, lai mūsu mājas lapa būtu pieejama gan latviešu , gan angļu, gan nīderlandiešu valodās, un mēs esam gandrīz pabeiguši! Lielu paldies jāsaka Dāvidam un Gabry par viņu ieguldīto darbu, un lielo atbalstu. Šādas dienas liek man...

read more

Reģistrējieties biļetenam

Mums visiem dzīvē ir nepieciešami cilvēki
Cilvēki, kuri mūs mudina
Cilvēki, kas mūs klausa
Cilvēki, kuri mūs atbalsta
Cilvēki, kas stāv mums blakus
Cilvēki, kas raud un smejas kopā ar mums

“Vienatnē mēs varam darīt tik maz,
kopā mēs varam darīt tik daudz. ”
(Helēna Kellere)

Kontakti

kontaktinformācija

Nodibinājums “CERĪBA DZĪVEI”

Nynke Zaal

nynke@hope-for-life.info

Contact gegevens

Stichting Hope for Life-CERĪBA DZĪVEI
registratienummer Letland 40008217030.

Post adres:
Viestura aleja 2a
Ogre
Ogres novads
LV-5001
Letland

Telefoonnummer: *37127573686
Email: nynke@hope-for-life.info

Contact details

Foundation Hope for Life-CERĪBA DZĪVEI
registration number Letland 40008217030.

Mailing address:
Viestura aleja 2a
Ogre
Ogres novads
LV-5001
Latvia

Phone number: *37127573686
Email: nynke@hope-for-life.info

Kontaktinformācija

Nodibinājumam CERĪBA DZĪVEI
reģistrācijas numurs Latvija 40008217030.

Pasta adrese:
Viestura aleja 2a
Ogre
Ogres novads
LV-5001
Latvija

Tālruņa numurs: * 37127573686
E-pasts: nynke@hope-for-life.info